تبلیغات اینترنتی :

از آنجایی که اینترنت  قدرت اتصال میلیون ها نفر در سراسر جهان را دارد، تبلیغات اینترنتی این روزها به یکی از مهم ترین بخش های تبلیغات تبدیل شده است.

کاربران اینترنتی دیگر فقط نوجوانان و جوانان نیستند، بلکه فعالین بازار و سرمایه گذارانی که سرمایه های کلانی در اختیار دارند را هم شامل می شوند.

برترین مزیت تبلیغات اینترنتی این است که توانایی برجسته کردن برند خود را فراتر از منطقه محلی خود خواهید داشت و فرصت  شناساندن کسب و کارتان به میلیون ها نفر در سراسر جهان را پیدا خواهید کرد.

تبلیغات در این بستر روش های مختلفی دارد. 

1- تبلیغات بنری :

امروزه بخش قابل توجهی از زمان کاربران صرف بررسی مطالب و محتوای وب سایت ها می‌ شود. تبلیغات بنری یکی از مرسوم ترین روش های تبلیغات آنلاین است که برای برندسازی و معرفی محصول کاربرد دارد.

در این روش یک بنر تبلیغاتی از آگهی دهنده در وب سایت های معتبر و پربازدید  نشان داده می شوند و این روش می تواند بازدیدکنندگان را مشتاق به کلیک و بازدید از سایت شما کند.

این نوع تبلیغ درواقع تبلیغات بیلبوردی در فضای آنلاین است که شما با پرداخت مبلغی قسمتی از یک سایت معتبر را برای مدت مشخصی اجاره می کنید و بنر تبلیغاتی خود را در آنجا به نمایش می گذارید.

2- تبلیغات کلیکی

یکی از سریعترین راههای جلب مشتریان بالقوه به وبسایت شما، تبلیغات کلیکی است.

تبلیغات کلیکی یا pay per click  یک مدل تبلیغاتی است که به بازاریابان اجازه می دهد آگهی‌های خود را در وب‌سایت‌های مرتبط با محصول و خدمات مورد نظر نمایش دهند و فقط زمانی که تبلیغ آنها توسط یک کاربر آنلاین کلیک شود، مبلغی پرداخت می کنند.

تبلغیات کلیکی روشی مناسب برای بالا بردن ترافیک سایت شماست.

3- ایمیل مارکتینگ

 همواره یکی از ابزارهای بازاریابی و تبلیغات بوده ‌است. با افزایش روزافزون استفاده از پست الکترونیک این ابزار به شیوه اثربخشی برای تبلیغات اینترنتی تبدیل شده ‌است. تبلیغات از طریق پست الکترونیک یکی از مقرون به صرفه‌ترین شیوه های تبلیغات به حساب می آید که امکان ارسال زمانبندی شده، هدفمند و انبوه برای مخاطبان خاص را به وجود می آورد. همچنین این ابزار موجب وفاداری مشتریان و نیز موجب تقویت نام تجاری می‌شود ضمن اینکه در جذب و نگهداری مشتریان نیز ابزار بسیار کارآمدی است.

4- تبلیغ موبایلی:

در دنیای امروز مردم بیشتر وقت خود را به ابزارهای دیجیتالی مثل موبایل اختصاص می دهند. بنابراین تبلیغات درون موبایلی  به شما این فرصت را می دهد تا به مخاطب هدف خود در بهترین زمان نزدیک شوید و اثربخشی تبلیغات  تان را به طور چشمگیری افزایش دهید.

تبلیغات تلفن همراه می تواند به عنوان تبلیغات متنی از طریق SMS، تبلیغات پوش نوتیفیکیشن، تبلیغات ویدئویی، تبلیغات بنری درون اپلیکیشن ها  و  بازی های تلفن همراه باشد.

شبکه های موبایلی این امکان را به شما می دهند که به مکان واقعی مخاطب دسترسی پیدا کنید. به این ترتیب می توانید تعیین کنید مخاطبان در کدام محدوده جغرافیایی تبلیغات شما را دریافت کنند.

شبکه های اجتماعی :

بازاریابی شبکه های اجتماعی یک راه قدرتمند برای کسب و کارهای مختلف است تا بتواند مخاطبان و مشتریان خود را بدست بیاورد. مشتریان شما از طریق رسانه های اجتماعی در حال تعامل با برندها هستند و اگر شما از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام نتوانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید فرصت رو ازدست خواهید داد و و میدان رو برای رقبا خالی میکنید!!

هدف ما این است که با یک استراتژی و مدیریت اصولی شبکه های اجتماعی، مخاطبان برند شما را گسترش دهیم .

تبلیغات ویدئویی:

تبلیغات ویدیویی بیشترین تاثیر را بر مخاطب میگذارد.

در واقع کاربران ترجیح می دهند به جای اینکه متن های طولانی را مورد مطالعه قرار دهند، فیلم های آموزشی کوتاه مدت آن را تماشا کنند. برای همین است که اکثر مالکان و متخصصان سئو، استراتژی تولید محتوا را به سمت ویدئو مارکتینگ برده اند تا بتوانند کاربران جدیدی را برای سایت خود جذب نمایند.

شما می توانید برای ویدئو مارکتینگ از کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام، صفحه فیسبوک یا گوگل پلاس، وب سایت خود، سایت های اشتراک گذاری ویدئو و حتی ریپورتاژ آگهی ویدئویی استفاده کنید.

با ویدئو می توانید همه چیز را نشان دهید:

وب سایتتان را در ویدئو معرفی کنید.

خودتان را معرفی کنید.

برای برندسازی شخصی از ویدئو مارکتینگ استفاده کنید.

محصول یا خدمات خود را معرفی کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی:

مدیریت صحیح صفحات اجتماعی باعث بازدید مضاعف سایت شما شده و این امر به افزایش فروش محصولات و خدمات شما کمک خواهد کرد. همچنین با توجه به وجود بستری همگانی در شبکه های اجتماعی، داشتن صفحات کاربر پسند و موثر می تواند باعث ارائه هر چه بیشتر خدمات و محصولات شما شود.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا کانال‌های مناسب برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را بیابید، مخاطبان‌تان را به خوبی بشناسید، محتوای مناسب و خلاقانه ارائه دهید، کمپین‌های جریان‌ساز به پا کنید و همواره به دنبال بهبود نتایج و رشد باشید.

تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها:

اینفلوئنسر مارکتینگ به معنای بازاریابی از طریق چهره های تاثیرگذاربه عنوان یکی از محبوب ترین روش های بازاریابی و البته مبحثی نو در ایران می باشد.
در این روش چهره های محبوب و مشهور اقدام به تبلیغات و تولید محتوا برای برندها و کسب و کارها می نمایند.

نکته مهمی که بایستی در اینفلوئنسر مارکتینگ مد نظر قرار داد همگن بودن و متناسب بودن چهره ی مشهور مورد نظر از لحاظ زمینه فعالیت و جنس کاربران با موضوع کمپین و برند شماست .