تولید محتوا :

اگر شما علاقه مند به بازاریابی کسب و کار خود در اینترنت هستید، نمی توانید از اهمیت بازاریابی محتوا به سادگی بگذرید، چون این محتواست که از طریق شبکه های اجتماعی گسترش می یابد و شمارا به یادماندنی می کند.

بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که بر روی ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها برای جذب و نگهداری مخاطب تعریف شده است.

اگر میخواهید همواره در صدر موتورهای جستجو باشید باید سایت خود را از نظر محتوایی به روز نگه دارید، زیرا با هر بار به روزرسانی صفحات شما، گوگل امتیاز مثبتی برای سایت شما در نظر می گیرد.

ریپورتاژ آگهی :

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روشهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در جهان محسوب میشود. در این روش یک خبر تبلیغاتی به صورت گزارش، تصویر یا معرفی محصول در سایتهای معتبر منتشر می شود و کلمات کلیدی در متن خبر به سایت شما لینک می شوند. این اتفاق نه تنها برای سئوی سایت در گوگل بسیار کارآمد و موثر است بلکه به دلیل اعتماد بازدید کننده به سایت معتبر، باعث اثر گذاری بیشتر برای کسب و کار شما خواهد شد.

مزیت اصلی رپورتاژ آگهی این است که بک لینهای داخل آن دائمی بوده و از روی سایتها حذف نمی شوند.

سئو و بازاریابی موتورهای جستجو :

وقتی افراد به دنبال محصولات یا خدماتی هستند که شرکت شما ارائه میدهد می توانند سایت شما را از طرق موتورهای جستجوی گوگل، یاهو و ... پیدا کنند. با یک بهینه سازی پایدار، کارشناسان  seo  می توانند سایت شمارو در معرض دید مخاطبان هدف قرار دهند.

هدف ما این است  که وبسایت شما را در بالای چندین فهرست موتورهای جستجو بیاوریم تا بتوانیم بیشترین ترافیک را به وبسایت شما هدایت کنیم.

سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود : 

1- سئو درون صفحه (On Page SEO)

سئو درون صفحه به کنترل مستقيم کدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و ... مرتبط مي‌شود؛ به طور کلي هر چيزي که در سايت خود بارگذاري مي‌کنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌هاي بهينه‌سازي است زيرا جايي است که شما بيشترين کنترل را روي آن داريد. هر گونه تغييري را که شما در محتويات سايت خود ايجاد مي‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود .

2- سئو بیرون صفحه (Off Page SEO)

بر خلاف روش SEO On Page که توسعه وب سايت با کنترل مستقيم بالايي انجام مي‌شد، روش بهينه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است که در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود؛ SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوند دهندگان (پيوندهايي که از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌کنند) متمرکز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد.

تبلیغات گوگلی :

تبلیغ گوگلی، سیستم تبلیغاتی گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان با پرداخت هزینه ای به گوگل بر اساس کلمات کلیدی خاص، پیشنهاد می کنند تا تبلیغات آنها در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شود، یعنی زمانی که مخاطب یک عبارت را در گوگل جستجو کند تبلیغ شما به عنوان یکی از نتایج جستجو در سطر اول به نمایش در می آید و با هر کلیک روی آن تبلیغ، هزینه ای از حساب شما که شارژ کرده اید کم می شود .

مزیت اصلی تبلیغات گوگلی این است که شما میدانید مشتریانتان با جستجوی چه عباراتی به دنبال شما می گردند.