خدمات تصویری :

با گسترش روزافزون مخاطبان شبکه مجازی، یکی از بهترین تبلیغات، ساخت تبلیغات تصویری برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی و ارتباط تصویری با مخاطبان است. تبلیغات در این بخش باید به گونه ای جذابیت داشته باشد که قابل اشتراک گذاری بین مخاطبان باشد.

از ساخت و تولید صحنه به صورت کاملا مجازی و سه بعدی گرفته تا عملیات کامل روی تصاویر واقعی پس از فیلمبرداری و عکاسی و تدوین آنها، همه و همه از خدمات گسترده ما در این عرصه هستند.

خدمات این واحد عبارتند از :

  1. انواع تیزر های تبلیغاتی مثل انیمیشن ، رئال، ترکیبی و موشن گرافیک
  2. تهیه و تولید فیلم صنعتی
  3. عکاسی تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی : طراحی و ساخت تیزر تبلغیاتی یک روش کاملا ایده ال برای معرفی و شناساندن محصول و خدمات شماست. در این روش با کمترین زمان باید تبلیغ خود را به مخاطب عرضه کنید به گونه ای که در ذهنها ماندگار شود.

طراحی موشن گرافیک : 

به علم ادغام حرکت و صدا در رسانه گفته می شود، در واقع استفاده از علم گرافیکی برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف خاص است. موشن گرافیک یکی از بهترین روش های تبلیغات تصویری می باشد زیرا هزینه آن نسبت به تیزر های تبلیغاتی با دوربین فیلمبرداری بسیار کمتر است.

طراحی انیمیشن: 

انیمیشن جایگاهی برای نوآوری است. هرچه در ذهن بتوان تصور کرد، می توان در انیمیشن به تصویر کشید. برای تبلیغ یک محصول می توان بی نهایت موجود خلق کرد و یا از حرکت دوربین های پیچیده که در فیلم زنده امکان ساخت آن نیست بهره برد. انیمیشن های تبلیغاتی ضمن آنکه ارزش سرگرم کننده آنی دارند، می توانند در سریع ترین زمان ممکن، مفهوم را انتقال دهند. این گروه از تیزرهای تبلیغاتی، از ایده پردازی تا اجرای نهایی منطبق با اهداف برندینگ، مارکتینگ و کمپین های تبلیغاتی شما طراحی و ساخته می شوند.

فیلم صنعتی :  فیلم صنعتی می تواند روش محصولات شما را متحول کند، یکی از بهترین روش ها در افزایش فروش ، استفاده از معرفی خدمات و محصولات توسط فیلم صنعتی است.