طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت : 

با پیشرفت جهان تکنولوژی و افزایش هر روزه تعداد کاربرانی که مجهز به ابزارهای هوشمند همراه مثل موبایل ، تبلت و ساعت های هوشمند می شوند دنیای طراحی نرم افزار وارد بعد جدیدی از طراحی شده است.  شما هر گونه خدمتی را که در عرضه اینترنت به کاربران خود عرضه می‌کنید، نیاز به داشتن یک واسط کاربری برای دسترسی به آن خدمات برای کاربران تان هستید. یکی از این واسط‌های کاربری که در سال‌های اخیر اهمیت بیشتری پیداکرده است، نرم افزارها و اپلیکیشن ها می‌باشند.

شما با توجه به فعالیت و کسب و کار خود می توانید نرم افزار مناسب خود را طراحی کنید. این نرم افزار می تواند صرفا برای اطلاع رسانی و آشنایی با خدمات و محصولات شما باشد و یا اقداماتی مثل سفارش گیری و فروش نیز انجام دهد.

طراحی اپلیکیشن موبایل:

اپلیکیشن موبایل به عنوان یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین ابزارهای تلفن همراه شناخته می شود، زیرا افراد ترجیح می دهند همه کارهایشان را از طریق موبایل انجام دهند و تقریبا همه ی کسب و کارها به سمت راه اندازی طراحی اپلیکیشن موبایل روی آورده اند. بنابراین شما می توانید از این محبوبیت به نفع خود استفاده کنید و با طراحی یک اپلیکیشن ارتباطی سریع و آسان با مخاطبان خود داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن علاوه بر آنکه برند تجاری شما را بهتر و با سرعت بیشتری به مخاطبان معرفی میکند، امکان استفاده از آن در هر زمان و مکان و بدون نیاز به اینترنت در دسترس است.

طراحی نرم افزار تحت وب:

نرم افزار تحت وب یعنی قابل اجرا در هر دستگاه و با هر نوع سیستم عامل.

نرم افزار تحت وب به دلیل پرتابل بودن از همه جا و تحت هر شرایط، قابلیت استفاده به ساده ترین حالت ممکن را به ما ارائه می دهد. به جرات می توان گفت به دلیل قابلیت های بسیار زیاد وب، بهترین گزینه برای طراحی و ساخت نرم افزارهای سازمانی، اداری و  شرکتی به شیوه ی تحت وب است.

نرم افزار تحت وب روی مرورگر موبایل یا کامپیوتر شما اجرا می شود و نیازی به نصب هیچ برنامه ای ندارد.

طراحی CRM  :

با توجه به پیشرفت روزافزون اطلاعات در زمینه های مختلف، یکی از عوامل پیشرفت اقتصادی هر شرکت، مشتری مداری است. مشتری مهمترین عامل رکود یا شکوفایی اقتصادی هر واحد تجاری است. بنابراین پیش بینی و کسب آگاهی از نیاز مشتریان و تلاش برای مرتفع نمودن آنها و بالابردن کیفیت و خدمات، مهمترین وظایف مدیران است.

CRM  نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که کمک میکند کلیه ی استراتژی ها، فعالیتها و تکنولوژی های که شرکت ها برای جذب مشتری و مدیریت فعل و انفعالات مشتری به کار میگیرند و همچنین جمع آوری اطلاعاتی از مشتری با هدف بهبود روابط با مشتریان و کمک در حفظ مشتری که منجر به رشد و افزایش فروش می شود، سازماندهی شود.

طراحی LMS :

قالب سیستم جامع آموزش آنلاین LMS  ، یک قالب قدرتمند جهت ساخت یک سایت آموزشی آنلاین و دارای امکاناتی نظیر دوره ها، کلاس های آموزشی آنلاین، مدیریت درسها، آزمون آنلاین، نمایش ویدئوهای آموزشی، نمره دهی و ... است.

علاوه بر این امکان پرداخت آنلاین دوره های آموزشی نیز وجود دارد و از این طریق می توانید از تمامی درگاههای بانکی بهره مند شوید.

همچنین با قالب LMS  می توان یک سایت فروشگاهی طراحی کرد و در کنار آموزش، برخی از اقلام را به فروش رساند.

یکی از ویژگیهای بارز LMS  مدیریت بلاگ آن است، و امکاناتی را جهت مدیریت وبلاگ در اختیار شما قرار میدهد.

طراحی ربات تلگرام:

حتما با تلگرام آشنایی دارید، نرم افزار پیام رسانی که به علت ایده های جدید و همچنین طراحی مناسب به سرعت جای خود را در بین دیگر اپلیکیشن ها بین کاربران جهان از جمله کاربران ایرانی باز کرد. در حال حاضر آمار بالای کاربران تلگرام، این اپلیکیشن را به مکان مناسبی برای ارتباط با کاربران تبدیل کرده است. انتشار مطالب سایت در کانال تلگرام یک راهکار مناسب برای اطلاع رسانی از مطالب جدید سایت شماست.

یکی از ویژگی های تلگرام امکان طراحی ربات برای انجام امور مختلف، مانند عضو گیری، ارسال پیام به فرد یا گروهی خاص و ... است، از این ویژگی میتوان به راحتی در جهت انتشار مطالب وب سایت در کانال تلگرام یا به کاربر(ان) استفاده کرد.